Badania Carnomed

Badanie HRV 

Umów się na badanie 

Przygotowaliśmy dla Państwa ofertę badań obejmującą  badania HRV. Badania są przeprowadzane w największych miastach w Polsce. Do tego celu nawiązaliśmy współpracę ze specjalistami z HRVMed. Łącząc wspólne doświadczenia Carnomed oraz HRVMed gwarantujemy najwyższą jakość wspartą wieloletnim doświadczeniem.

Wykonujemy badania HRV zarówno dla dzieci jak i dorosłych.

wykonanych badań HRV

przebadanych osób

lat doświadczenia

Badanie HRV 

Oferujemy test KARDIVAR pacjentowi, aby móc zdecydować o programie działania oraz monitorujemy jego zamierzoną skuteczność. Test KARDIVAR kompleksowo ocenia stan ANS (autonomiczny układ współczulny i przywspółczulny), stan fizyczny, wskaźnik stresu, wskaźnik aktywności układu regulacyjnego (w zakresie od zdrowego organizmu do podupadającego organizmu), stan serca, wydolność płuc, działanie układu sercowo- naczyniowego (naczynioruchowy, ciśnienie krwi, przepływ kapilarny krwi), działanie układu hormonalnego (podwzgórze, przysadka mózgowa, nadnercza), ogólna wydajność organizmu (wpływ na stres i równowagę sympatyczności i przywspółczulności).

Cena:
Pierwsze badanie:  150 zł
Członkowie grupy Facebook: 125 zł

Sprawdź daty i miasta 

Zachęcamy do skorzystania z zaplanowanych już terminów w konkretnych miastach. Jeżeli jednak zbierze się odpowiednia grupa osób jesteśmy w stanie przyjechać do Twojego miasta. W tym celu prosimy o kontakt na adres badania@carno-med.pl

Zapisz się na badania

Wszystkie osoby zaintersowane badaniami bardzo prosimy kontaktować się bezpośrednio na adres e-mail badania@carno-med.pl. Dziękujemy

Zapisz się do neslettera

Jeżeli chcesz być na bieżąco z wszystkimi nowościami dotyczącymi medycyny mitochondrialnej, publikacji nowych filmów oraz artykułów przez Carnomed Polska to wypełnij poniższy formularz. Twoje dane będą bezpieczne i wykorzystywane tylko w celach działalności Carnomed sp. z o.o. wg. obowiązujących przepisów prawa.