Badania Carnomed

Umów się na badanie 

Przygotowaliśmy dla Państwa ofertę badań obejmującą: badania HRV, Kapilaroskopię oraz Terapię Czaszkowo-Krzyżową. Badania są przeprowadzane w największych miastach w Polsce. Do tego celu nawiązaliśmy współpracę ze specjalistami z HRVMed. Łącząc wspólne doświadczenia Carnomed oraz HRVMed gwarantujemy najwyższą jakość wspartą wieloletnim doświadczeniem.

wykonanych badań HRV

przebadanych osób

lat doświadczenia

Badanie HRV 

Oferujemy test KARDIVAR pacjentowi, aby móc zdecydować o programie działania oraz monitorujemy jego zamierzoną skuteczność. Test KARDIVAR kompleksowo ocenia stan ANS (autonomiczny układ współczulny i przywspółczulny), stan fizyczny, wskaźnik stresu, wskaźnik aktywności układu regulacyjnego (w zakresie od zdrowego organizmu do podupadającego organizmu), stan serca, wydolność płuc, działanie układu sercowo- naczyniowego (naczynioruchowy, ciśnienie krwi, przepływ kapilarny krwi), działanie układu hormonalnego (podwzgórze, przysadka mózgowa, nadnercza), ogólna wydajność organizmu (wpływ na stres i równowagę sympatyczności i przywspółczulności).

Cena:
Pierwsze badanie:  150 zł
Kolejne badanie:  130 zł

Terapia Czaszkowo – Krzyżowa

Terapia czaszkowo-krzyżowa (terapia Cranio_Sacralna w/g Upledgera)to jedna z metod terapii manualnej. Terapeuta działa w sposób nieinwazyjny, wykorzystujący siłę nacisku lub sile 5 gramów. Terapia czaszkowo-krzyżowa jest pracą na rytmie płynu, który z samej góry – z systemu opony twardej – transportowany jest do wszystkich komórek naszego ciała. Właśnie z tego powodu o terapii cranio-sacralnej mówi się w kontekście terapii całego organizmu, nie tylko czaszki. Czaszka gromadzi wszystkie napięcia, które „spływają” z różnych miejsc naszego organizmu.

Kapilaroskopia

Kapilaroskopia, nazywana „otwartym oknem na mikrokrążenie”, jest prostą i nieinwazyjną metodą diagnostyki mikrokrążenia, która powoduje wczesne zmiany ustawień krwionośnych. Zaburzenia mikrokrążenia mogą prowadzić do rozwoju zmian naczyniowych i powikłań narządowych w przebiegu wielu chorób. Zalety kapilaroskopii: prosta, nieinwazyjna.

Cena: gratis do innych badań

Zapisz się na badania.

Wszystkie osoby zaintersowane badaniami bardzo prosimy kontaktować się bezpośrednio na adres e-mail badania@carno-med.pl. Dziękujemy

Zapisz się do neslettera

Jeżeli chcesz być na bieżąco z wszystkimi nowościami dotyczącymi medycyny mitochondrialnej, publikacji nowych filmów oraz artykułów przez Carnomed Polska to wypełnij poniższy formularz. Twoje dane będą bezpieczne i wykorzystywane tylko w celach działalności Carnomed sp. z o.o. wg. obowiązujących przepisów prawa.