I Konferencja CARNOMED

24 listopada 2018r, Łódź

nagrania wideo:

część I

Medycyna mitochondrialna, wolne rodniki i stres oksydacyjny

część II

Karnozin Extra i inne produkty firmy Carnomed

część III

Badania firmy Carnomed, historie i doświadczenia w suplementacji, osiągnięcia i plany

I Konferencja CARNOMED

„Medycyna mitochondrialna oparta o suplementy – nowe podejście do chorób”

Szanowni Państwo,

Carnomed Polska to polska firma importująca wysokiej jakości suplementy diety. W naszej ofercie znajdują się obecnie 4 produkty o unikalnych recepturach w oparciu o zasady medycyny mitochondrialnej. Są to Karnozin Extra, Kolostrum Extra, Komplex Q10 i Stimuno Komplex. Chcielibyśmy przedstawić Państwu naszą ofertę i zaprosić na spotkanie, które odbędzie się w Łodzi w dniu 24 listopada 2018r. Zaprosiliśmy na to wydarzenie najbardziej doświadczonych specjalistów z firmy Carnomed. W spotkaniu będą uczestniczyć naukowcy, lekarze, farmaceuci i biolodzy, którzy opowiedzą o działaniu naszych produktów oraz udzielą odpowiedzi na każde Państwa pytanie.

Dlaczego warto OBEJRZEĆ RELACJĘ Z konferencji?

Jeżeli macie Państwo problemy zdrowotne związane z dysfunkcją mitochondrialną (autyzm, stwardnienie rozsiane, porażenie mózgowe, zaburzenia neurodegeneracyjne, problemy z mięśniami, cukrzycę lub miażdżycę) albo są Państwo zainteresowani profesjonalnym wsparciem pacjentów suplementami naturalnymi. A może Państwa dzieci mają słabszą koncentrację lub nie rozwijają się w tempie swoich rówieśników i chcielibyście, aby postępy były bardziej efektywne  – proponujemy dla Państwa rozwiązanie.

Jako Carnomed chcielibyśmy przedstawić Państwu nasze produkty, historie naszych pacjentów oraz wszystkie istotne badania naukowe.

Podczas wielu lat obecności na rynku napotkaliśmy różne problemy u dzieci jak i dorosłych. Nasi pacjenci to dzieci z różnymi formami opóźnień rozwojowych i dzieci z autyzmem. Ponadto, osiągamy niezwykłe wyniki u osób cierpiących na różne stany neurologiczne, zespoły metaboliczne i problemy z sercem.

Otrzymają Państwo możliwość zdobycia podstawowej wiedzy na temat podtrzymujących życie procesów zachodzących wewnątrz mitochondriów. W jaki sposób procesy te mogą wpływać na nasze zdrowie i jak poprawiać funkcje mitochondrialne.

KONFERENCJA BYŁA BEZPŁATNA DLA WSZYSTKICH
LICZBA MIEJSC OGRANICZONA.

Program konferencji

10:00 – 10:05
Otwarcie konferencji
10:05 – 11:05
Medycyna mitochondrialna, wolne rodniki i stres oksydacyjny

Jasna Simicic MSc Pharm. – Carnomed Serbia

11:05 – 12:05
Karnozin Extra i inne produkty firmy Carnomed

Jasna Simicic MSc Pharm. – Carnomed Serbia

12:05 – 12:20
Przerwa kawowa

zapraszamy wszystkich na bezpłatną pyszną kawę

12:20 – 13:20
Badania firmy Carnomed, historie naszych pacjentów, osiągnięcia i plany

Jasna Simicic MSc Pharm. – Carnomed Serbia

13:20 – 14:00
Pytania do prelegentów

Miejsce konferencji

24 listopada 2018r, Łódź
godz. 10:00

Adres:
Al. Politechniki 10, Łódź
Budynek Zatoki Sportu Politechniki Łódzkiej
II piętro, sala konferencyjna

Prelegenci konferencji

Poznaj naszych prelegentów

Jasna Simicic

MSc Pharm. – Carnomed Serbia

Jasna posiada tytuł magistra w dziedzinie farmacji i jest ekspertem w tej dziedzinie. Ma wieloletnie doświadczenie w sprawach regulacyjnych, przemyśle farmaceutycznym oraz w sektorze zdrowia. W Carnomed odpowiada za dział R&D oraz pracuje na stanowisku kierownika produkcji. Przygotuj się na jej entuzjazm!