Oświadczenie Carnomed sp. z o.o.

W związku z wieloma zapytaniami kierowanymi do nas w ostatnich dniach dotyczącymi oświadczenia dr. Kucery, jako Firma Carnomed sp. z o.o. oświadczamy, że Carnomed d. o.o. (Serbia) jest w trakcie sprawy sądowej przeciwko dr. Kucera oraz jego Firmom.

Jako Carnomed sp. z o.o. jesteśmy wyłącznym przedstawicielem Carnomed d.o.o. na terenie Polski i oferowane przez nas suplementy (Karnozin extra, Komplex Q10, Kolostrum extra oraz Stimuno komplex) są produkowane zgodnie z przepisami prawa i odpowiadają wszystkim normom i wymaganiom jakościowym.

Jako Carnomed sp. z o.o. chcieliśmy wyraźnie podkreślić fakt, że jesteśmy pełnoprawnym podmiotem prawnym (spółką) zarejestrowanym w Polsce w Krajowym Rejestrze Sądowym pod numerem 0000686603 oraz odprowadzamy wszystkie niezbędne podatki w Polsce (Numer Identyfikacji Podatkowej: 6762533264). Co za tym idzie wszystkie transakcje dotyczące naszych produktów oraz usług są zawsze potwierdzone odpowiednim dokumentem w tym paragonem czy fakturą VAT oraz przeprowadzone zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.

Wszystkie suplementy oferowane przez Carnomed sp. z o.o. z racji ich produkcji w Serbii przechodzą przez kontrole oraz odprawy Urzędu Celnego oraz Inspektora Sanitarnego. Ich pochodzenie oraz skład jest w pełni udokumentowany i dopuszczony przez te instytucje do sprzedaży na terenie naszego kraju.

Jako rodzina Carnomed najważniejsza dla nas jest skuteczność naszych produktów dlatego też podstawą naszej działalności są badania naukowe, które przeprowadzamy w dziale Badań i Rozwoju Carnomed przy współpracy z Uniwersytetem Medycznym w Nowym Sadzie (więcej o naszych badaniach można przeczytać na stronie internetowej w dziale Badania Carnomed . Dodatkowo nasi klienci w Polsce mogą skorzystać z naszego wieloletniego doświadczenia dzięki uruchomionym przez nas bezpłatnym konsultacjom.

W razie jakichkolwiek pytań i wątpliwości jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Z poważaniem

Marcin Styrna

Prezes Zarządu Carnomed sp. z o.o.

Kraków 27.07.2019r

Podpisane oświadczenie można pobrać >>tutaj<<