Nas

Misją Carnomed jest promowanie usług medycznych wykorzystujących efektywne narzędzia diagnostyczne oraz produkty o unikalnej formule oparte tylko i wyłącznie o naturalne składniki. Nasze usługi obejmują edukację, diagnostykę, doradztwo oraz suplementy diety dążące do stabilizacji na poziomie komórkowym umożliwiając tym samym regenerację organizmu. Karnozin extra to produkt z którego jesteśmy szczególnie dumni.

CarnoMed rozpoczął swoją działalność jako organizacja charytatywna pomagająca osobom z autyzmem. Wszystkie nasze produkty są przygotowywane wyłącznie z naturalnych substancji bez użycia składników genetycznie modyfikowanych, według wskazań najlepszych naukowców. Dziś jest to międzynarodowa firma składająca się z zespołu młodych ludzi, którzy działają w interesie twojego zdrowia. Promuje wyniki badań naukowych nad medycyną mitochondrialną, które mogą znacznie poprawić życie ludzi.

Nasz zespół medyczny, wykorzystujący najpopularniejszą na świecie technologię medyczną, może wykryć istniejące lub potencjalne zaburzenia w twoim ciele i zalecić odpowiednie leczenie produktami rozwinięte przy pomocy medycyny mitochondrialnej.

Carnomed oferuje tylko najlepsze suplementy diety. Z przyjemnością podzielimy się z Państwem naszą wiedzą i doświadczeniem! Wspaniałe doświadczenia naszych użytkowników są podstawą naszego sukcesu.

Masz pytania napisz do nas koniecznie !

Sprawdzone suplementy

stawiamy na najwyższe standardy i jakość

Naturalne składniki

nasze suplementy zawierają naturalne i najwyższej jakości składniki

Bezpieczny proces produkcji

zgodny z ISO – System Zarządzania Jakością ISO oraz HACCP- System Bezpieczeństwa Zdrowotnego Żywności

Unikalna formuła

nasze suplementy tworzymy w oparciu o dowody naukowe i sprawdzone badania. Posiadamy pełne prawa do formuły Karnozin extra chronione patentem.

Prowadzimy własne badania naukowe w dziale R&D

wspólnie z Uniwersytetem Medycznym w Nowym Sadzie prowadzimy badania naukowe dotyczące naszych suplementów

Certyfikaty

Karnozin extra i Komplex Q10 posiadają certyfikat Światowej Organizacji Antydopingowej oraz dodatkowo wszystkie naszego produkty posiadają niezbędne certyfikaty jakości produkcji

10 lat doświadczenia

w tym czasie z naszych produktów skorzystało tysiące osób w Europie i na Świecie

Poznaj nasz zespół

najlepsi z najlepszych dla CIebie

Marcin Styrna

CEO, co-founder

Posiada wiedzę oraz doświadczenie w zakresie rozwijania Firm. Specjalizuje się w zakresie budowania strategii komunikacji marek. Były członek zarządu i rady doradczej EURODOC – organizacji reprezentującej doktorantów i młodych naukowców w Europie.

Anna Sobczak

Dyrektor ds. merytorycznych, CO-Founder

Ania pełni funkcje wiceprezesa zarządu oraz dyrektora ds merytorycznych. Z wykształcenia jest kosmetologiem z wieloletnim stażem i doświadczeniem w branży Health Care. Jest także certyfikowanym trenerem biznesu. Ciągle uśmiechnięta i pogodna, zawsze służy pomocą.

Jasna Simicic

Doradca naukowy, R&D

Jasna posiada tytuł magistra w dziedzinie farmacji i jest ekspertem w tej dziedzinie. Ma wieloletnie doświadczenie w sprawach regulacyjnych, przemyśle farmaceutycznym oraz w sektorze zdrowia. W Carnomed odpowiada za dział R&D oraz pracuje na stanowisku kierownika produkcji. Przygotuj się na jej entuzjazm!

dr Goran Abraham

Doradca medyczny, M.D.

Goran od lat pracuje jako lekarz ratunkowy. Jest aktywnym wolontariuszem i wykładowcą w Czerwonym Krzyżu. Twórca organizacji pozarządowej „Health on Palm”, która promuje zdrowy styl życia. Zakochany w sprawności fizycznej od ponad 25 lat. Pamiętaj, że nie jest dobrym pomysłem jeść przed nim fast foody!

Nasi partnerzy

Badania naukowe

Nieustannie dbamy o rozwój naszych produktów dlatego sprawdzona wiedza oraz badania naukowe są podstawą naszego działania. Zobacz jakie badania  badania naukowe dotyczące składników z których produkujemy nasze suplementy:

Badania naukowe dotyczące składników naszych suplementów

Sprawdź badania naukowe jakie są prowadzone na świecie i dotyczą składników z których produkujemy suplementy.