SULFORAFAN
extra®

(suplement diety)

60 kapsułek
Broccoraphanin® – Rafinat brokułów z nasion Brassica oleracea italica standaryzowany na glukozynolany i myrozynazę. Kapsułka dojelitowa zapewnia lepszą wchłanialność.

To suplement diety, wyprodukowany z zachowaniem najwyższych standardów. Sulforafan Extra przekształca się w sulforafan w organizmie. Sulforafan jest związkiem zawartym w nasionach brokułów.

cena za 1 szt. : 219 zł

60 kapsułek

cena za 2 szt. :  415 zł

2 x 60 kapsułek

Jak powstał  Sulforafan extra

W latach pięćdziesiątych zespół znanych słowackich naukowców odkrył jeden z najsilniejszych związków przeciwnowotworowych – izotiocyjanian – wyekstrahowany z brokułów i nazwany SULFORAFANEM.

Dzisiaj, 60 lat później, jeden z członków zespołu, profesor chemii Katarina Horakova, stworzyła dla nas produkt Sulforafan Extra® angażyując w niego całe swoje ogromne doświadczenie i niezrównaną wiedzą.

Jestem głęboko zaszczycona, że mogłam być częścią utalentowanego, pionierskiego zespołu badawczego nad izotiocyjanianami i zaangażować się w odkrycie sulforafanu i jego działania przeciwnowotworowego.
Bardzo się cieszę, że spędziłam wiele lat śledząc ciężką pracę wielu naukowców, którzy odkrywali tajemnice, którą sulforafan wciąż w sobie skrywa.
Prof. dr Katarina Horakova

Liczba kapsułek w opakowaniu: 60 sztuk

Składniki w dziennej porcji produktu: w dziennej porcji (1 kapsułka):
Broccoraphanin® Activated, Rafinat brokułów z nasion Brassica oleracea italica standaryzowany na glukozynolany i myrozynazę 200 mg*
w tym
glukozynolany (9 – 11%) 18 mg
myrozynaza 2,8 µM

*RWS: dzienna referencyjna wartość spożycia dla osób dorosłych.

pozostałe składniki: substancja wypełniająca (celuloza mikrokrystaliczna), substancja przeciwzbrylająca (sole magnezowe kwasów tłuszczowych), kapsułka dojelitowa (hydroksypropylometyloceluloza, stabilizator (guma gellanowa)).

Zalecana porcja do spożycia: w ciągu dnia niezbędna do uzyskania korzystnego działania produktu: 1 kapsułka 1 raz dziennie. Nie należy przekraczać zalecanej porcji  do spożycia w ciągu dnia!

Warunki przechowywania:
Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci. Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu

Środki ostrożności: Kobiety w ciąży i karmiące piersią przed zastosowaniem preparatu powinny skonsultować się z lekarzem. Preparat nie nadaje  się dla dzieci poniżej 3 roku życia. Preparat nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety lub zdrowego stylu życia. Zrównoważony sposób żywienia oraz zdrowy tryb życia są podstawą prawidłowego funkcjonowania organizmu. Produkt nie jest lekiem i nie służy do diagnozowania, leczenia ani zapobiegania chorobom.

Nie zawiera: drożdży, pszenicy, kukurydzy, jajek, sztucznych barwników, dodatków smakowych, dodatku cukru, skrobi, konserwantów, orzeszków, ryb, mięczaków.

Produkt odpowiedni dla wegetarian/wegan.

Kod EAN: 5907628975053 

Bloz 7:  w trakcie rejestracji

Wyłączny importer na terenie Polski: Carnomed sp. z o.o.
ul. Cystersów 20a, 31-553 Kraków, e-mail: biuro@carno-med.pl

Bezpłatne  konsultacje

W odpowiedzi na dużą ilość zapytań od naszych klientów związaną z działaniem oraz zastosowaniem naszych suplementów uruchamiamy bezpłatne konsultacje podczas których rozwiejesz wszystkie swoje wątpliwości.

POZOSTAŁE produkty:

KARNOZIN extra

120 kapsułek

 cena za 1 szt. :

219 zł

KOLOSTRUM extra

120 kapsułek

 cena za 1 szt.:

 219 zł

KOMPLEX Q10

120 kapsułek

 cena za 1 szt.:

219 zł

stIMUNO KOMPLEX

120 kapsułek

 cena za 1 szt.:

219 zł